Будівництво об’їзної дороги до Трускавця обіцяють закінчити до осені

Будівництво дороги до Трускавця, яке розпочалось у жовтні 2020 року,  на ділянці від перехрестя між селами Модричі та Солець до перехрестя дороги, що з’єднює відомий український курорт із містом Бориславом, обіцяють закінчити уже цієї осені

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Підрядна компанія «Автомагістраль-Південь» вже провела декілька типів робіт, деякі з яких направлені на попередження утворення карстових провалів на ділянці.

Будівництво дороги розпочалось у жовтні 2020 року. На ділянці від перехрестя між селами Модричі та Сільце км 21+700 до виїзду з Трускавця у напрямку міста Борислав км 16+100. Протяжність ділянки становить 3,8 км, на частині якої раніше через карстові провали утворились небезпечні умови для руху автотранспорту.

Підрядниками було виконано влаштування обойми з геосинтетичних матеріалів в основі земляного полотна на ділянках, де є загроза провалів, зняття рослинного шару ґрунту, розчищення ділянки від кущів та чагарника, будівництво чотирьох водопропускних труб.

У квітні цього року будівництво продовжились із залученням 50 працівників та 30 одиниць техніки. Зокрема,поновилися роботи із спорудження земляного полотна. Крім цього, дорожники працюють над влаштуванням вхідного та вихідного оголовків на прямокутній водопропускній трубі діаметром отвору 4х2,5 м, довжиною 35,9 м через виток річки Вишниця.

Проєкт передбачає також будівництво дороги з двома кільцевими розв’язками на сполученні з автошляхом, влаштування двох очисних споруд для очищення стічних вод з поверхні дороги, перевлаштування інженерних мереж, влаштування перехідно-швидкісних смуг, влаштування з’їздів та примикань, встановлення бар’єрного огородження, встановлення дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки. Завершити роботи планується восени цього року.

Будівництво здійснюється у межах програми «Велике будівництво», а новозбудована  об’їзна дорога Трускавця, стане частиною автошляху Т-14-02 «Східниця-Пісочна» і суттєво спростить доїзд до Східниці, оскільки з моменту введення її в експлуатацію відпаде необхідність заїжджати в Трускавець.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *