icon clock20.07.2021
icon eye52
Новини Події

Асоціація «Ради Львівщини» розповіла громадам, як проводити фестивалі та спортивні події

Міські голови, заступники міських голів з розвитку, начальники відділів культури, туризму, молоді та спорту територіальних громад сьогодні, 20 липня, взяли участь у тренінгу «Організація фестивалю. Як і для чого це громадам?»

Організатор навчання – Обласна асоціація місцевих рад (ОАМР) «Ради Львівщини».

За словами виконавчого директора ОАМР «Ради Львівщини» Андрія Якиміва, основна мета навчання – донести до управлінців, що фестивалі, ярмарки, виставки і різного роду масові заходи – необхідні.

«Це культурно розвиває саму громаду, її жителів, а ще – є джерелом надходжень до бюджету. Прагнемо, аби у кожній територіальній громаді був започаткований потужний фестивальний захід, який би став мистецьким магнітом і додатковим елементом розвитку громади», – зауважив Андрій Якимів.

Спікери тренінгу – провідні організатори гастрономічних фестивалів, ярмарків всеукраїнського рівня, менеджери музичних артистів та організатори спортивних подій.

Учасники навчання дізналися про те, який соціальний ефект має Великодній і Різдвяний ярмарок, як організовувати тематичні фестивалі і масштабні спортивні змагання, які події має проводити молодь, як з будь-якої локації зробити місце для культурно-масових заходів, де і як шукати спонсорів заходів у громадах тощо.

Прес служба Львівської облради

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *