Взяті на себе зобов’язання у договорі про водопостачання Східниця виконує

28 жовтня комунальні підприємства «Вододар» Бориславської міської ради та «Оазис Карпат» Східницької селищної ради підписано постійний договір про водопостачання терміном до 31 січня 2022 року. У вказаному повідомленні адміністрація селища звертає увагу, що в основу документу, який був підписаний бориславським «Вододаром» та східницьким «Оазисом Карпат», ліг договір, запропонований юристами Східницької селищної ради ще 30 серпня 2021 року.

Одразу після підписання договору щодо водопостачання Східницький селищний голова Іван Піляк видав розпорядження про скликання позачергової ХІІ сесії VIII скликання Східницької селищної ради, якою відбулася на наступний день після підписання договору. На позачерговій сесії депутатами було ухвалено ряд рішень, а саме :

1. Про внесення змін в рішення селищної ради 11 від 24.12.2020 р. ” Про селищний бюджет Східницької територіальної громади на 2021 рік”

2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Східницької селищної ради та здійснення внесків до їх статутного капіталу на 2021 рік.

3. Про взяття у комунальну власність Східницької територіальної громади майна, що перебуває на балансі КП «Вододар» Бориславської міської ради.

4. Затвердження нової редакції статуту “Оазис Карпат” Східницької селищної ради.

Рішення прийняті одноголосно.

Про це повідомляє офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці у соціальній мережі Мета (Facebook).

У той же день на офіційному сайті Бориславської міської ради у п’ятницю 29 жовтня над назвою «Борислав відстояв свої позиції у питанні водопостачання Східниці. Крапки над «і», у якому міський голова міста нафтовиків Ігор Яворський виславлює жаль з приводу того, «що звичайне господарське питання повинно було вийти на рівень області, щоб бути врегульованим” та висловлює щиру вдячність «арбітрам» переговорів – першому заступнику голови Львівської облдержадміністрації Андрія Годика, народному депутату України Оресту Саламасі та директору Департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства ЛОДА Богдану Кейвану.

«З моменту підписання тимчасового договору, – йдеться у повідомленні Бориславської міської ради, – без жодних зволікань керівник «Вододару» віддав вказівку на подачу води у смт. Східниця. Наповнюються мережі.

Важливим залишається той факт, що всі «драконівські» умови, які висувала Східниця, і з якими не погоджувався Борислав, — усунуто.

Нагадаємо, Східниця висувала умови, які Борислав принципово не приймав: щодо компенсації втрат на території селища Бориславом в розмірі 50%; у випадку неподання води чи подачі води неналежної якості виплати штрафу у розмірі 20% від загальної вартості поданої води; щодо перевірки якості води в будь-якій точці водопроводу на території Східниці лише однією стороною (без участі “Вододару”), передачі водомірного вузла на водоочистних спорудах.

Питання врегульовано, і тепер кожна зі сторін має виконувати свої зобов’язання.

Від сьогодні Східниця взяла на себе відповідальність, і тепер самостійно регулює водопостачання у своїй територіальній громаді», – зазначається у повідомленні Бориславської міської ради.

Східницька селищна рада також на сторінці у соціальній мережі Мета (Facebook) висловила сподівання, що комунальне підприємство «Вододар» Бориславської міської ради буде співпрацювати, як дружній сусід і всі питання по водопостачанню врегульовані.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *