Східниця відзначає День курорту

Традиційно у другу суботу серпня курортне селище Східниця відзначає День курорту. Для святкування до курортного селища прибули гості з країн Європейського Союзу, з якими курортне селище підтримує партнерські стосунки. Сьогодні курортне селище тісно співпрацює із громадами м. Перемишля, гмін Соліна та Юзефова над Віслою із Республіки Польща, Ауценського краю Латвійської Республіки, литовського міста Акме та українською громадою комуни Бистрий із повіту Марамуреш на Мармарощині (Румунія).

На святкування Дня курортту цього разу прибули гості із комуни Битрий та делегація литовського міста Акме. Урочисті заходи розпочалися із ознайомлення гостей, які прибули на святкування до Східниці із Латвії та Румунії із кращими відпочинковими закладами курорту. Гості ознайомилися із відпочинковими закладом “Таор Карпати” та пасікою Василя Демківа “Плай довголіття” у с. Ластівки Східницької громади.

Під час ознайомлення із відпочинкоаим комплексом “Таор Карпати”
На пасіці Василя Демківа “Плай довголіття”


Румунська та литовська делегації взяли участь у відкритті десятого ювілейного фестивалю “Східницьке літо”, а також познайомилися із відбпочинковим комплексом “Рибничанка”, що у селі Рибник Східницької громади.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *