Мешканців Східницької громади закликають вакцинуватися

У Східницькій громаді активно проводиться роз’яснювальна робота щодо необхідності вакцинації проти COVID-19. Після зустрічей із підприємцями, працівниками санаторіїв та готелів та освітянами Східницької територіальної громади адміністрація селищної ради почала проводити роз’яснювальні зустрічі із населенням.

11 вересня 2021 року відбулась зустріч мешканців старостинського округу Миколи Мандзяка у селах Ластівки, Свидник, Коритище з директором КНП «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Східницької селищної ради Юрієм Скурчанським та депутатом Василем Іроденко. Про це повідомляє Східницька селищна рада на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Під час зустрічі Юрій Скурчанський розповів про стан вакцинації та про наявність двох пунктів вакцинації: в амбулаторії смт. Підбуж по вул. Франка 32, і в амбулаторії с. Новий Кропивник по вул. Довбуша 14. Наголосив,що вакцинуватися можуть усі мешканці громади, які виявили для цього бажання.

З метою уникнення черг і невиправданого скупчення людей та витрати часу вакцинація проводиться за попереднім записом. Телефони для запису бажаючих : смт. Підбуж +38 (097) 813-92-66 с. Новий Кропивник +38 (063) 032-08-90 Пункти вакцинації працюють у робочі дні. Вакцинація здійснюється вакцинами: АстраЗенека, КоронаВак та Пфайзер.

Також довів мешканцям, що ймовірність розвитку тяжкого перебігу хвороби при зараженні штамом «Дельта» набагато вища, якщо ви не вакциновані. Якщо все ж зараження відбулося, повністю вакциновані особи переносять хворобу у значно легшій формі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *