Мешканці Підбужа та Бистриці визначалися із власним майбутнім

Громадський актив смт. Підбуж та Бистриці-Гірської на зустрічі із Східницьким селищним головою Іваном Піляком обговорювали перспективи розвитку населених пунктів,що увійшли у склад Східницької громади, на найближчих п’ять – десять років. Вірніше, предметом відвертої розмови голови новоутвореної Східницької громади із небайдужими мешканцями Підбужа та Бистриці-Гірської стали генеральні плани вказаних населених пунктів, робота над якими повинна завершитися у найближчий місяць.

Суть у тому, що генеральні плани були замовлені Підбузькою селищною та Бистрицькою-Гірською сільською радими до адміністративно-територіальної реформи, коли вказані населені пункти мали статус окремих адміністративних одиниць Дрогобицького району.

Обговорення Генерального плану в Підбужі

Оскільки генеральний план населеного пункту є основним документом, що визначає довгострокову стратегію планування розвитку та забудови території населеного пункту, Іван Піляк, як очільник новоутвореної Східницької територіальної громади, перед завершальним етапом роботи над генпланами вирішив зустрітися із активними громадянами Підбужа та Бистриці-Гірської, щоб відкорегувати вказані документи з урахуванням інтересів мешканців громади визначити межі приватної забудови, громадського простору та промислових зон і територій, призначених для розвитку сільськогосподарського виробництва та відпочинково-оздаровчих закладів.

За результатами зустрічі було досягнено домовленостей, згідно яких старости Підбузького та Ново-Кропивницького старостинських округів Миколо Тінишин та Микола Мандзяк після детального обговорення повинні зібрати пропозиції громади, які будуть внесені в Генеральні плани Підбужа та Бистриці-Гірської на останньому етапі роботи над ними.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *