ВІТАННЯ ОЧІЛЬНИКА СХІДНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ ІВАНА ПІЛЯКА З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ.

ДОРОГІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ СХІДНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ! Щиро вітаю всіх з Святою вечерею та Різдвом Христовим!

Це свято зігріває душі усіх християн, єднає українців у всьому світі, об’єднує всі покоління силою любові, миру і добра.

Прийшовши у світ, Христос дарував нам надію на перемогу добра над злом.

Тож віримо, що з Господньою допомогою, наші Захисники очистять українську землю від ворога. Що українське добро переможе московське зло. Бо правда за нами.

Сідаючи за святковий стіл до Святої вечері, вознесімо наші молитви за кожного воїна, за мир на нашій рідній землі, за полеглих Героїв, які віддали своє життя за нашу свободу.

Від щирого серця вітаю з найбільшим святом християнського світу – Різдвом Христовим! Зичу усім невичерпної енергії і натхнення, оптимізму і нових звершень, родинного затишку і тепла, добробуту і здоров’я. Хай збуваються мрії, щедро множиться добро у кожному домі. Хай Різдвяна зірка принесе нам мир та перемогу над ворогом!

Христос народився!

Славімо його!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *