У стародавньому бойківському селі Зубриця Східницької громади урочисто освятили прапор цього високогірного населеного пункту. Про це пише Леополіс.
Чин освячення у понад 150-літньому храмі св. Архистратига Михаїла здійснив місцевий парох о. Мар’ян Топорович. Він зазначив, що прапор Зубриці символізує усі багатста бойківського краю, відкритість та теплоту його мешканців, красу тутешньої природи.
На верхньому жовтому полі прапора посередині розміщене червоне 16-променеве сонце з обличчям, нижня частина складається з двох рівновеликих полів — зеленого від древка та синього з вільного краю. Синє поле означає місцеві водні ресурси, зелене — багаті ліси, а жовте уособлює сільське господарство, щедрість і добробут.
Після адміністративної реформи село, яке колись належало до Турківського району, приєднали до Східницької ОТГ. Нещодавно в Зубриці освятили віднайдений в приміщенні колишньої Головської сільської ради оригінально вирізьблений з дерева герб села. А ось тепер благодійники подарували одному зі стародавніх бойківських сіл і прапор.
За офіційними даними Зубриця заснована у 1578 році. Хоча ймовірно тут й раніше проживали люди, які втікали від татарських набігів в гори. Розташоване село на середній висоті 655 м н.р.м. у долині річки Рибник-Зубриця, серед гір масиву Сколівські Бескиди. Воно приваблює туристів своїми краєвидами, привітними людьми та первозданною природою.
