У Східницькій громаді відбулась благодійна традиційна щорічна веломандрівка «В єдності наша сила» на підтримку ЗСУ.

Почали учасники цей день з хвилини мовчання та спільного виконання гімну. Веломандрівка пролягала територією Східницької громади, завершилася пішим походом на вершині гори Діл, біля “Вежі пам’яті”. Це величний пам’ятник всім, хто віддав життя за волю і незалежність України, місце, яке увійшло в історію національно-визвольної боротьби під псевдо «Київ». У 1943 році на горі Діл відбувся запеклий бій між 105 бійцями ОУН-УПА та 3000 німецьких загарбників. Під час цього бою загинуло 43 українські патріоти. Учасники веломандівки поклонилися їх пам’яті молитвою та дзвоном закликали не одне покоління пам’ятати тих, хто загинув за свободу України.

На завершення події всі учасники отримали грамоти та подарунки, а також спільно зробили внесок на підтримку Збройних Сил України. Разом ми сильні, разом ми Україна! 🇺🇦

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *