Відбулась чергова щовівторкова робоча нарада старостів громади, в. о. директора комунального господарства «Господарник» Ростислава Яніва з головою Східницької селищної ради Іваном Піляком . Про це повідомляє офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці Facebook.
В ході наради були обговоренні проблемні питання, які виникають під час роботи. Зокрема було вирішено про необхідність встановлення нових вказівників та дорожніх знаків у Східницькій територіальній громаді.
Кожен староста доповів про рівень підготовки шкільних закладів до нового навчального року. А також надали інформацію про історичні пам’ятки, визначні місця округів для формування «Туристичного маршруту» Східницької ТГ.